Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

TEMA VE KENT KONSEYİ ÇEVRE İÇİN BİRLİKTE HAREKET EDECEK
74
18 Ocak 2022 - 14:54

 

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir ve Temsilci Yardımcıları; Emin Ergün, Hakim Menteş, Gökmen Kılıç ve Özcan Demir, Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir’e tebrik ziyaretinde bulundu.

 

Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir, yeni dönemde konseyin aktif bir rol üstleneceğini belirterek, çalışma planları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Kandemir, Yalova’da kenti ve toplumu ilgilendiren konularda Kent Konseyinin önemli görevler üstleneceğini ve bu faaliyetlerde tüm Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte hareket edeceklerini belirtti.

Kent Konseyi kurullarında ve çalışma gruplarında konusunda uzman kişilerle çalışacaklarını belirten Kandemir, çalışmalara destek verecek ve katkı sunacak tüm fikirlere açık olduklarını ifade etti.

Kandemir, TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir’e çevrenin korunması anlamında TEMA Vakfının çalışmalarını çok değerli bulduğunu vurgulayarak, bu çalışmaların Kent Konseyi çatısı altında sürmesi gerektiğini ifade etti.

Yürütme Kurulunda da birlikte görev yapacak olan Arzu Demir, Başkan Kandemir’e Yalova’yı ilgilendiren tüm konularda halkın görüşleri ve kamuoyunun sesi olacaklarını ifade ederek yeni çalışma döneminde tüm konsey üyelerine başarılar diledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz