Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

ÇINARCIK BELEDİYESİ, ÖZ SERMAYESİ İLE YENİ KEPÇE ALDI
48
22 Eylül 2022 - 14:47

 

Çınarcık Belediyesi araç filosuna önemli bir takviye daha yaptı. Belediyenin tamamen öz sermayesiyle alınan yeni kepçe ile araç filosu daha da güçlendi.

 

Çınarcık Belediyesi tamamen öz sermayesi ile MST marka son teknolojiyle donatılmış bir kepçe aracı alarak Fen İşleri bünyesine yeni bir araç daha dahil etti.

Çınarcık Belediyesi kent içi sorunlarına daha çabuk müdahale etmek ve daha sağlıklı hizmet vermek için son model MST M644 PLUS (KLAS) kazıcı-yükleyici kepçe aracını, araç filosuna ekledi.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, yeni aracın vatandaşlara hayırlı olmasını dilerken “Vatandaşlarımıza daha hızlı, daha kaliteli hizmet verebilmek adına belediyemizin makine ve araç parkına yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

Tamamen öz sermayemiz ile son teknolojiyle donatılmış bir MST M644 PLUS (KLAS) kazıcı yükleyici kepçe aracı alarak Fen İşleri Müdürlüğümüzün bünyesine yeni bir araç daha dahil ettik. Aldığımız her yeni araç, halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek içindir.

Yeni aracımızla daha yeşil, daha temiz ve daha güzel bir Çınarcık için çalışacağız. Araç filomuza eklediğimiz yeni aracımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz