Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

ALTINOVA 14. KÜLTÜR FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
146
29 Temmuz 2021 - 12:40

Altınova Belediyesi tarafından bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Kültür Festivali’nde Mustafa Ceceli, Murat Dalkılıç ve Zeynep Dizdar gibi ünlü isimler sahne alacak.
30 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasından gerçekleştirilecek festivalde ilçede yaşayan vatandaşların kendi yörelerine ait özellikle tanıtılacak.
Yöresel yemekler, halk oyunu gösterileri gibi etkinlilerinde olacağı festivale 1 Ağustos tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da katılacak.
Hersek Plajında gerçekleşecek festivalin ilk konserini 31 Temmuz Cumartesi günü saat 15.00’te Zeynep Dizdar verecek. Kadınlar matinesinde sahne olacak sanatçı, sevilen şarkılarını Yalovalılar için seslendirecek.
Aynı gün saat 20.30’da ise Erkin Uzunlar ve İrem Güral da sahne alacak. Gecenin finalinde ise pop müziğinin önemli isimlerinden Mustafa Ceceli konseri gerçekleştirilecek.
Ceceli saat 21.30’da sahneye çıkacak.
Festivalin sonu günü olan 1 ağustos tarihinde ise ilk olarak saat 21.00’de Burhan Topal sahnede olacak. Festival saat 22.00’de gerçekleşecek Murat Dalkılıç konseriyle sona erecek.
Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, tüm vatandaşları festivale davet etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.