Yalova Belediyesi tarafından Elazığ’da meydana gelen deprem sonrasında depremzedelere yardımda bulunmak isteyen vatandaşların yardımlarını ulaştırmak için çalışma başlattı.
Depremzedelere yardım etmek isteyen vatandaşların yardımları Meteoroloji Müdürlüğü arkasındaki Yalova Belediyesi’nin ek binasında toplanıyor. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman konuyla ilgili, “Elazığ’da yaşanan deprem nedeniyle depremzede yurttaşlarımıza ulaştırılmak üzere başlattığımız kampanyaya destek veren halkımıza teşekkür ediyor, Kadın Aile Müdürlüğümüzde yardımlarınızı almaya devam ediyoruz” dedi.
Bahtaniye, ısıtıcı ve erzaklar toplandıktan sonra Elazığ’ya ulaştırılacak.