Yalova Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı , Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i ziyaret etti.
Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Yalova Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Yalçın Tokay ve öğrencilerini makamında ağırladı. Daire Başkanı Tokay yapmış oldukları çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Numan Soyer’e bilgiler verdi.
Başkan Numan Soyer; Yalova Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Yalçın Tokay ve öğrencilerine ; yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti.