Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinin Çınarcık KYK Kız Öğrenci Yurdundan ziyaretçileri vardı.
Çınarcık KYK Kız Öğrenci Yurdu; eğitim programı kapsamında 15 öğrenci müdürleriyle birlikte Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine geldiler.
Rehabilitasyon Merkezi personelinin gözetiminde ziyarete gelen üniversite öğrencileri , minik sokak hayvanlarıyla vakit geçirdiler. Barınaktaki hayvanları beslediler , onlarla oyunlar oynadılar ve dolaştırdılar. Barınak ve barınak sakinleri hakkında bilgiler aldılar.
Çınarcık Belediyesi Veteriner Hekimi Nesrin Fakirullahoğlu sahiplendirme ve süreci hakkında lise öğrencilerine bilgiler verdi.