Çınarcık Belediyesi Ramazan Bayramı’nda sokak hayvanları da unutmadı.
Hayvanseverlerle birlikte ; Çınarcık Belediyesi Veterinerlik Hizmetleri birimi ekipleri Ramazan Bayramı boyunca ; besleme noktalarında sokak hayvanlarını beslemeyi ihmal etmedi. Besleme esnasında Çınarcık Belediyesi Veteriner Hekimi Nesrin Fakirullahoğlu tarafından tedaviye ihtiyaç duyan köpek ve kedilerin tedavi ile bakımları da yapılıyor.
Çınarcık Belediyesi koronovirüse karşı vatandaşlarına gösterdiği özeni sokaklardaki can dostlarına da göstermeye devam ediyor. Vatandaşların evlerinden kaldıkları süre boyunca sokak hayvanlarının beslenmesini belediye ekipleri periyodik olarak ilçe genelinde sürdürüyorlar.