BAŞKAN YARDIMCILARI İNCELEMELERDE BULUNDU – Kent 77 TvKent 77 Tv
BAŞKAN YARDIMCILARI İNCELEMELERDE BULUNDU
387
20 Aralık 2019 - 13:29

Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Hamit Kutlu, Hatice Öncü Yürekkorkutan, birim müdür ve amirleri ile birlikte Yalova Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları, eksiklikleri ve vatandaşlardan gelen talepleri yerinde inceledi.

Vatandaşlardan gelen talepleri, şikayetleri ve yapılan çalışmaları Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatları doğrultusunda yerinde inceleyen Başkan Yardımcıları Kutlu ve Yürekkorkutan gezisine Cengiz Koçal Caddesi İDO iskelesi önünden başladı. Akabinde incelemeler Kapalı Pazaryeri, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı, Mihenk Sokak, Gazipaşa Caddesi, Deprem Anıtı ile devam etti. Ekip daha sonra Sanat Sokak’ta bulunan Açık Hava Müzesinin bulunduğu alana geçti. En son olarak ise RDKM,Sanat Sokağının devamı ve Türkan Saylan sokakta yapılan çalışmalar yerinde incelendi.

Belediye Başkanımız Vefa Salman’ın talimatı ile çalışmalara aralıksız olarak devam ettiklerini belirten Başkan Yardımcısı Kutlu; “Birim müdürlerimiz ve amirlerimizle birlikte yapılan çalışmaları ve yapacağımız çalışmaları yerinde inceledik. Hem hemşehrilerimizden gelen talepleri hem de yapmış olduğumuz çalışmaları ve devam eden projeleri inceleyip eksikliklerimizi de yerinde görüp tespit ettik. Kentimizi güzelleştirmek ve daha modern bir Yalova inşa etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz”dedi.

 

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova Haberleri
“LAİKLİK YOKSA DEMOKRASİ DE YOKTUR!”
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
MUSTAFA TUTUK SOSYAL MEDYASINDAN İLK KEZ AÇIKLAMA YAPTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Hasan Soygüzel yeniden İl Genel Meclis Başkanlığı’na Seçildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz