ATA SPORUNA GÜÇLÜ ALTYAPI – Kent 77 TvKent 77 Tv
ATA SPORUNA GÜÇLÜ ALTYAPI
862
24 Şubat 2020 - 7:37

Altınova Belediyespor Güreş Takımı, altyapı çalışmalarını büyük bir özele devam ediyor. Altınova Belediyespor Güreş Altyapısına 80 yeni sporcu kazandırıldı.
Altınova Belediyespor Güreş Altyapı Takımı, 29 Mart 2020 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan Minikler Türkiye Şampiyonası’na yoğun bir programla hazırlanıyor.
80 YENİ LİSANSLI GÜREŞÇİ
Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Altınova Belediyespor Güreş Antrenörleri Semih Turgut yönetimindeki Altınova Belediyespor Güreş Altyapı Takımı hafta içi her gün antrenmanlarını yaparak Türkiye Şampiyonasına hazırlanıyor.
öğrenciler Kaytazdere TEDAŞ, Altınova Hürriyet Ortaokulu ve Subaşı Hacı Saruhan Ortaokullarından 80 öğrencilerinden oluşuyor yeni altyapı takımının lisanslarının Altınova Belediyespor adına çıkarıldığını dile getiren Altınova Belediyespor Güreş Antrenörleri Semih Turgut, “Ata sporumuza güçlü bir altyapı hazırlıyoruz” dedi.
“EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ”
Çok iyi bir altyapıya sahip olduklarını ifade eden Altınova Belediyespor Güreş Antrenörleri Semih Turgut, “Çalışmalarımızı aralıksız sürdürerek emin adımlarla ilerliyoruz. Amacımız ata sporunda şampiyonlar yetiştirmek. Gençlerimizi spora yönlendirmek en önemli hedefimiz. Her türkü imkânlar Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral tarafından karşılanıyor. Bizlere her türlü desteği veren Belediye Başkanımıza, meclis üyelerimize ve kulüp yönetimimize teşekkür ederiz” diye konuştular.
“GURUR DUYUYORUZ”
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Türkiye derecesi alan ve Milli Takıma seçilen sporculara Altınova Belediye Meclisinin kararıyla burs verileceğini söyleyerek, “Gençler bizim için çok önemli. Sporcularımıza her türlü desteği veriyoruz. Çok başarılı ve umut vadeden sporcularımız var. Hepsiyle gurur duyuyoruz. Gençlerimize elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Başkan Kaya’dan tecrübe aktarımı
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN GÜREL’DEN HEMŞİRELERE JEST
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN YELE 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI DOLAYISYLA BİR MESAJ YAYINLADI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
UMUT GÜÇLÜ’DEN CHP’Lİ BELEDİYELERDE İŞÇİ ÇIKARMALARINA TEPKİ!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÇİFTLİKKÖYLÜ ÖĞRENCİLERE GERİ DÖNÜŞÜM GÜNÜ HEDİYESİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz