AK Parti Kars Milletvekili Çalkın, bayramda hastaları unutmadı – Kent 77 TvKent 77 Tv
AK Parti Kars Milletvekili Çalkın, bayramda hastaları unutmadı
52
02 Temmuz 2023 - 12:36

AK Parti Kars Milletvekili Adem Çalkın, Kurban Bayramı dolayısıyla hastanelerdeki hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Kurban Bayramını baba ocağı Kars’ta geçiren Milletvekili Adem Çalkın, Harakani Devlet Hastanesi ve Kafkas Üniversitesi Eğitim, Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören hasta ve yakınlarını Kurban Bayramı’nda unutmadı. Çalkın, beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Muammer Sancar, Kadın Kolları Başkanı Zelal Sara ve Yönetim Kurulu Üyesi Evren Kınık ile birlikte geldi hastanede hastaların durumlarıyla ilgili bilgi aldı. Çakın, hastalarla bir süre sohbet etti. Hastalara “Bir ihtiyacınız var mı?” diye soran Çalkın, hastane yetkililerinden hastaların en ufak sorunlarını dahi çözmelerini istedi.

Hastaların her türlü ihtiyaçlarının hastane yetkilileri tarafından titizlikle giderildiğini ifade eden AK Parti Kars Milletvekili Adem Çalkın, “Bayram dolayısıyla hastanelerimizde tedavi görmekte olan hastalarımızı ziyaret ettik. Acil şifalar diledik, hastalarımızın durumlarını doktorlarımızdan öğrendik. Hastalarımız ve yakınlarıyla görüştük. Devletimizin her alanda olduğu gibi sağlıkta da vatandaşlarımızın yanında olduğunu anlattık. İsteklerini sorduk, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını illettik. Kendilerine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. İnşallah kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar” dedi.

AK Parti Milletvekili Adem Çalkın, hastane yönetimiyle de bir toplantı yaptı. Çalkın, hastane yönetimine, hastanede misafir olarak bulunan, tedavi gören vatandaşların rahat edebilmeleri için her türlü imkanlarının seferber edilmesini istedi. Çalkın ve beraberindekiler, daha sonra hastaneden ayrıldı.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YASEMİN FAZLACA’YA ZİYARETÇİ AKINI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
HİNDİSTAN’DAN SONRA AFRİKA’DAN DA UCUZ İŞÇİ GETİRMEYE BAŞLADILAR!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN GÜREL’E TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Termal’de çıkan yangında 2 hektar ormanlık alan zarar gördü!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
AHMEDİYE GÖLETİ DEFNE KOKULARINA DOYACAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz