Yalova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü geçtiğimiz 2019 yılında toplam 64 etkinliğe imza attı.
Tiyatro, Festival, Halk Oyunları, Halk Konseri, Sergi, Gösteri gibi etkinlere imza atan Yalova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü 55 çocuğun sünnet şöleni programını da gerçekleştirdi. Yapılan etkinliklerini yanında tiyatro, resim, drama, gitar ve ritim kurslarını da bünyesinde bulunduran Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü toplam 260 kursiyere de hizmet verdi.
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü, Yürüyen Köşk, İbrahim Mütefferika ve Kent Müzesi gibi kentimizde gezilecek olanların yerlerin tanıtımı için çalışmalarını yoğunlaştırdı. Yapılan çalışmalar doğrultusunda 2019 yılında bu noktalara 100 bini aşkın vatandaş ziyaret etti.