YTSO YÖNETİMİ, YASKİ BAŞKANI OKTAY TUNÇ’U ZİYARET ETTİ – Kent 77 Tv Yalova'nın TelevizyonuKent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

YTSO YÖNETİMİ, YASKİ BAŞKANI OKTAY TUNÇ’U ZİYARET ETTİ
40
25 Mayıs 2023 - 12:40

 

 

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesisleri İşletme Birliği Başkanı Oktay Tunç’u Ziyaret Etti.

 

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, Başkan Yardımcıları Galip Atik ve Sercan Şık, Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Evci ile Genel Sekreter Taner Eriş Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği’nin yeni Başkanı Oktay Tunç’a ziyaret gerçekleştirdi.

 

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek ziyaretin ardından, “Yalova’nın ekonomik büyümesini desteklemek ve iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamak için iş birliklerine her zaman önem veriyoruz.

Bu ziyaret vesilesiyle, Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği Başkanı Oktay Tunç ile ortak projeler ve çalışmalar üzerinde fikir alışverişinde bulunma imkânı elde ettik.

Atık suların Süs bitkileri sektörü ve OSB’lerde kullanılması amacıyla yeni bir tesis oluşturması konularını değerlendirdik” açıklamasında bulundu.

Yazar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz