Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, yeni yıla umutla ve daha çok çalışarak girildiğini ifade etti. Oral, “2020 yılının ilçemize, Yalova’mıza, ülkemize ve insanlığa hayırlar getirmesini diler, Mekke’nin Fethinin 1390’ıncı yılını en içten dileklerimle kutlarım” dedi.
Oral yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:
“Tüm vatandaşlara sağlıklı, huzurlu, mutlu nice yıllar dilerim. Yeni yılla birlikte yeni hizmetlere devam edecek. İlçemizi layık olduğu yerlere hep birlikte taşıyacağız. Daha nice hizmetleri; Belediye Meclis üyelerimizle, personelimizle, vatandaşlarımızla el ele vererek yapacak ve ilçemizi layık olduğu yerlere hep birlikte taşıyacağız. İlçemize daha nice hizmetleri yerine getireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle barış ve kardeşliğin egemen olduğu dünyada tüm güzelliklerin sizlerle olması dileğiyle, hemşerilerimizin yeni yılını kutluyorum.”