YARDIM TIRI DUALARLA YOLA ÇIKTI – Kent 77 TvKent 77 Tv
YARDIM TIRI DUALARLA YOLA ÇIKTI
389
27 Ocak 2020 - 7:31

Elazığ ve Malatya Depremlerine Altınova Belediyesince yönelik düzenlenen yardım kampanyasında toplanan eşya ve gıda malzemeleri dualarla yola çıktı.

 

24 saat gibi kısa zamanda toplanan bir kamyon dolusu malzeme, depremzedelere ulaştırılmak üzere Altınova’dan Malatya Sosyal Yardımlaşma Lojistik deposuna yola çıktı.

MALATYA’YA TESLİM EDİLECEK

Altınova Belediyesi tarafından Elazığ ve Malatya Depremlerine yönelik başlatılan yardım kampanyasında toplanan kuru gıda, battaniye, yorgan, ayakkabı, bebek maması, bebek bezi, kışlık kıyafetlerden oluşan yardım malzemelerini depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı. Yardım Kamyonunu; AK Parti Milletvekili Meliha Akyol, Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyigit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özkan Tekin, belediye meclis üyeleri ve belediye personeli uğurladı. Yardım kamyonundaki malzemeler, Malatya Sosyal Yardımlaşma Lojistik deposuna teslim edilecek.

“Çocuklar harçlıklarını verdi”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral yaptığı açıklamada, “Elazığ ve Malatya’da meydana gelen depremin ardından başlattığımız yardım kampanyasında değerli vatandaşlarımızın desteğiyle, gönül dostlarımız değerli hemşerilerimiz, minik kardeşlerimizin de katkılarıyla bir tır dolusu eşyayı yola çıkardık.

Altınova halkı olarak 7’den 70’e az, çok demeden bütün vatandaşlarımızın yapmış olduğu yardımlar için teşekkür ediyor, yardımlarını hayırlı bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere yola çıkıyoruz.

Minik kardeşlerimizin gerek okul harçlıklarını, gerek kumbaraların da biriktirdikleri paralar ile yapmış oldukları yardımlar her birimizi oldukça duygulandırmış ve mutlu etmiştir.

Teşekkür

Yardım kamyonumuzu yolcu etmek üzere AK Parti Milletvekili Sayın Meliha Akyol hanımefendiye bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz. Yardım kamyonumuz Malatya Sosyal Yardımlaşma Lojistik deposuna teslim edilecektir.

Bu vesileyle, Elazığ ve Malatya’da gerçekleşen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
“Eşe Karşı Kasten Öldürme” SUÇUNDAN YAKALANAN EŞ TUTUKLANDI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÖZEL ÖĞRENCİLERE YALOVA BELEDİYESİ’NDEN DESTEK
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÇİFTLİKKÖYLÜ ÖĞRENCİLER İNGİLİZCE DERSLERİNİ BARINAKTA YAPTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÜNLÜ ORKESTRA ŞEFİ MANAFZADE’DEN ALTINOVA ÇIKARMASI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
TEMA YALOVA’DAN YENİ SEÇİLEN BELEDİYE BAŞKANLARINA NEZAKET ZİYARETİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz