Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi 10.gurubunda lider olan Yalovaspor’a bir destek de Yalova İmes Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nden geldi. İMES Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, “Yatırımlarımızı Yalova’da yapıyoruz, Biz de Yalovasporluyuz” dedi.
İmes Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, Yalovaspor Kulüp Başkanı Onay Tuna’yı ziyaret etti. Ziyarette, Yalovaspor’un geleceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
“BUNDAN SONRA YALOVASPOR’A TAM DESTEK”
İMES Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, “Bugün de yarın da Yalovaspor’un yanındayız. Bütün Yalova halkının ve hatrı sayılır kişilerin Yalovaspor’a destek olmasını bekliyoruz. Biz de yatırımlarımızı Yalova bölgesinde yapıyoruz. Biz de Yalovasporluyuz” diye konuştu.
Kulüp Başkanı Onay Tuna da, “İşadamlarının Yalovaspor’a sahip çıkması çok güzel. Bu kulüp Yalova halkının kulübü. Emin adımlarla ilerlemeye çalışan bir kulübüz. Ancak ilerlemenin hızlanması, sahiplenmeyle olur. Kulübü sahiplenen Yalovalılara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.