Ligde zor günler geçiren ve son olarak Kovid-19 testlerinde 20 oyuncusunun sonucu pozitif çıkan Yalovaspor, 10. haftayı dinlenerek geçirecek.
Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Yalovaspor, 10. haftada maç yapmayacak. Ligin 10. haftasındaki müsabakalar, bugün oynanacak. Yeşil-Kırmızılı takımımız Yalovaspor, bu hafta da maç yapmayacak. Ligin son sırasında olan ve henüz galibiyetle tanışamayan temsilcimiz, karantina süreci sonrasında ilk maçına 28 Kasım Cumartesi günü çıkacak.
Toplam 25 kişinin sonucu pozitif..
Ligde son maçını Şile Yıldızlarspor’a karşı oynayan ve 2-1 mağlup olan Yalovaspor’da bu maç öncesinde 4 oyuncunun testi pozitif biri de sakat olduğu için forma giyememişti. Karşılaşma sonrasında yapılan rutin testlerde temsilcimizde 20’si futbolcu olmak üzere toplam vaka sayısı 25’e yükseldi.
2 Maç da ertelendi..
Yaşanan bu gelişmenin ardından pandemi kuralları gereği Yalovaspor’da 20 futbolcunun testi pozitif olduğu için Yeşil-Kırmızılı takımımızın karantina süreci başladı. Temsilcimizin 9. haftadaki Altındağspor ile oynayacağı maçın yanı sıra bugün yapması gereken Osmaniyespor Futbol Kulübü müsabakası da ileri bir tarihe ertelendi.