Yalovaspor, ligin 20. haftasında sahasında oynadığı Atlasspor’a karşı maç boyu aradığı golü bulamayınca 0-0 biten maçla bir puana razı oldu.
Amatör 1. Saha’da Atlasspor’u konuk eden temsilcimiz Yalovaspor, mücadelede aradığı golü bir türlü bulamayınca 1 puana razı olmak zorunda kaldı. Maçın ikinci dakikasında Alparen Topçular, kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyona yerde kalmasına rağmen hakem oyunu devam ettirdi. İlk yarıyı rakibine karşı iyi bir oyunla tamamlayan Yalovaspor, ilk yarıda aradığı golü bulamadı.
İkinci devrede kapanan rakibine karşı gol yollarında etkili olamayan Yalovaspor, gol bulmak için tüm riskleri aldı. 61. dakikada rakibin 10 kişi kalmasına rağmen bir türlü net gol fırsatlarını bulamayan Yalovaspor, 90+6. dakikada kalesinde büyük bir gol tehlikesini atlatarak mücadeleden tek puana razı oldu.
Alınan sonuçla, Yalovaspor, geçtiğimiz hafta aldığı liderliği averaj farkıyla Çiğli’ye bıraktı.