31 Mart 2024 yerel seçimlerinin sonuçlanmasının ardından Cumhuriyet Halk Partisi Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca mazbatasını alarak resmen görevine başladı.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_lossy,ret_img,w_300,h_200/https://kent77.tv/wp-content/uploads/2024/04/434381546_18430109236026811_257908753397578041_n-300x200.jpg)
Başkan Vekili Bilal Ok tarafından devir teslim törenini gerçekleştirildi.
Yalova’nın ilk kadın Belediye Başkanı olan Yasemin Fazlaca devir teslim töreninde “Altınova Belediyesi bize emanet” dedi ve ekledi;
“Bu kutlu görevi devralırken bir kez daha belirtmek isterim ki halkımızı memnun etmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Yapacağımız işlerle, projelerimizle Altınovamız için çok çalışacağız.”