Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından 45 çiftçiye 6 bin 100 adet ceviz ve Trabzon hurması fidanı düzenlenen törenle dağıtıldı.
Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen programda Yalova İlinde Üreticiliğin Geliştirilmesi Projesi kapsamında İl Özel İdaresi’nin katkılarıyla fidan dağıtım töreni gerçekleştirildi. Programda 45 çiftçiye toplam 6 bin 100 adet ceviz ve Trabzon hurması dağıtıldı. Çiftçilere fidanlarını Yalova Valisi Muammer Erol, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Armutlu Kaymakamı Abdulselam Öztürk, Tarım ve Orman İl Müdürü Suat Parıldar, İl Özel İdare Genel Sekreteri Selim Karahan ve AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar dağıttı.
Dağıtımın ardından günün anısına hatıra fotoğrafı