Yalova Emniyeti zehir tacirlerine ağır darbe vurdu. Kentte 3 ayrı noktaya düzenlenen operasyonda 2 kilo 472 gram bonzai ele geçirildi. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü kent merkezi ve ilçelerde Uyuşturucu Madde Ticareti yapan şüpheli şahısların tespit edilmesine ve yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda, S. U. ve S. A.’ya ait ikametlere operasyon yaptı. 3 ayrı noktaya düzenlenen operasyonda dedektör köpeklerle aramalar yapıldı.
Yapılan aramalarda toplam 2 kilo 472 gram sentetik kannabinoid maddesi, hassas terazi, çok sayıda kilitli poşet ve uyuşturucu yapımında kullanılan bir miktar aseton ele geçirildi. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.