Yalovaspor Başkanı Onay Tuna, Yalova İMES Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir’i makamında ziyaret etti.
220 fabrikanın kurulacağı ve 21 bin kişiye istihdam sağlanacak Yalova İMES Makine İhtisas OSB’nin Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir ziyaretlerinden dolayı Yalovaspor Başkanı Onay Tuna ve yönetimine teşekkür etti. Ziyarette Yalovaspor’a maddi desteğini açıklayan Özdemir’e Yalovaspor yönetimi teşekkürlerini sundu. Özdemir, kentin takımı Yalovaspor’un her zaman yanında olacaklarını söyledi.