RESMEN YALOVASPOR’DA!
Yalovaspor’un önceki gün anlaşma sağladığı başarılı orta saha oyuncusu Mustafa Serkan Demirel, kulüp tesislerine gelerek Yeşil-Kırmızılı ekibimizle sözleşme imzaladı ve formayla ilk pozunu verdi.
Misli.com 2. Lig 2. Grup’ta ilimizi temsil eden Yalovaspor, yeni transferine kavuştu. Yaz döneminde de görüştüğü ancak bir türlü anlaşamadığı eski oyuncusu 31 yaşındaki Mustafa Serkan Demirel’in transferinde mutlu sona ulaştı. Arhavi maçı sonrasında oyuncuyla görüşmelerini hızlandıran temsilcimizin transferde kesin olarak anlaştığı Mustafa Serkan Demirel, Yalova’ya geldi. 10 yıl aranın ardından yeniden Yeşil-Kırmızılı formayı giyecek 31 yaşındaki futbolcu, tesislere gelerek kendisini Yalovasporlu yapan sözleşmeye imza attı.
Lisansı yetişirse Çarşamba maçında oynayabilecek..
Diğer yandan Yalovaspor’un çiçeği burnunda transferi Mustafa Serkan Demirel’in lisansı yetişmesi durumunda, 31 yaşındaki oyuncu teknik ekibin de görev vermesi durumunda Pazar günkü Çarşambaspor karşılaşmasında sahada görev alabilecek.
‘Çok mutluyum’..
10 yıl aradan sonra yeniden yuvaya döndüğü için mutlu olduğunu belirten Mustafa Serkan Demirel, “Burası benim evim. 10 yıllık hasret sona erdi. Çok şükür bugün yeniden Yalovaspor’dayım. Eski günlerimizi tekrar yaşamak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Yalovaspor’a döndüğüm ve tekrar bu formayı giyecek olmamdan dolayı çok mutluyum” diye konuştu.