İl genelinde üst torbacı ya da torbacı olarak tabir edilen ve sokak düzeyinde uyuşturucu madde ticareti yaptıkları ya da yaptırdıkları tespit edilen F.E. , Ö.S. , M.A.A ve K.A. isimli şüpheli şahısların ikamet adresine yönelik operasyonda, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekipleri ikamet aramasında;
3 parça halinde toplam 193 gram SKUNK maddesi
1 adet Hassas Terazi
1 adet pompalı tüfek ve 9 adet dolu kartuş ele geçirdi.
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından F.E. , Ö.S. , M.A.A ve K.A. hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan işlem gerçekleştirilmiş olup şubede işlemlerinin devam ettiği bildirildi.