Köy ve ilçe ziyaretlerini aralıksız sürdüren Yalova Ülkü Ocakları’nın bu haftaki durağı Akköy oldu.
Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan beraberinde Ülkü Ocakları il yöneticileri,
MHP Belediye Meclis Üyeleri, MHP Yalova İl Başkan Yardımcıları ile Akköy’de vatandaşlarla bir araya geldi.
Akköy sakinleri ile bir araya gelen Ülkücüler, hem sohbet etme hem de gündemi değerlendirme imkanı buldu.
Ülkü Ocakları, Akköylüler tarafından oldukça sıcak karşılanırken Tanaçan gördükleri ilgi ve misafirperverlikleri için vatandaşlara teşekkür etti . Tanaçan “Bizlerden sohbetini esirgemeyen köy halkımıza,kardeşlerimize, büyüklerimize teşekkür ederim.İnşallah daha güzel, huzurlu ve en önemlisi sağlıklı Bir zamanda tekrar kendilerinin misafiri olacağız. Yalova Ülkü Ocakları olarak hemşehrilerimizin dertlerine ortak olmaya, onlarla sohbet etmeye, gönül birliğimize devam edeceğiz” dedi.