TUTUK, “ÇOCUKLARIMIZIN O MUTLULUKLARI BİZE YETER” – Kent 77 Tv Yalova'nın TelevizyonuKent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

TUTUK, “ÇOCUKLARIMIZIN O MUTLULUKLARI BİZE YETER”
57
31 Ocak 2023 - 11:26

 

Yalova Belediyesi tarafından 15 günlük sömestr tatilinde çocuklara yönelik gerçekleştirilen yarıyıl etkinlikleri dolu dolu geçiyor.

 

Yalova Belediyesi Raif Dinçkök Kültür Merkezi ile Sebahattin Engin – Mesude Engin Çocuk Tiyatrosu ve Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen etkinliklerin ilk gününde Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş de çocukların mutluluklarına ortak oldu.

 

Yarıyıl tatilinde çocuklar için birbirinden farklı etkinlikler düzenlediklerini belirten Tutuk; “Yalova Belediyesi olarak çocuklarımıza ve gençlerimize ayrı bir önem veriyoruz. Özellikle çocuklarımızdan ve ailelerinden gelen talep ve istekleri önemsiyoruz.

Çocuklarımız için yapmış olduğumuz etkinlikler büyük ilgi görüyor ve olumlu dönüşler alıyoruz. Yarıyıl tatilinde çocuklarımızın aile bireyleriyle birlikte vakit geçirmeleri, kendi el becerilerini genişletmeleri ve tiyatro oyunlarıyla güzel bir tatil geçirmelerini sağlamak için yarıyıl etkinliği düzenledik.

Yapmış olduğumuz etkinliklerden hem aileler hem de çocuklarımız çok mutlu oldular. Çocuklarımızın o mutlulukları bize yeter” dedi.

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz