Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından 03.01.2024 tarihinde İl Emniyet Müdürümüz Salih GÖZÜM’ün katılımlarıyla, Altınova Anadolu Lisesi ziyaret edilerek, okul yönetimi ve öğretmenlere akran zorbalığı, güvenlik önlemleri, güvenli internet, sosyal medyanın öğrenciler üzerindeki etkileri konularında okul yönetimi ve öğretmenler bilgilendi.
Ardından öğrencilerle bir araya gelerek mesleki kariyer planlamasıyla ilgili öğrencilere gerekli bilgilendirmelerde bulunuldu. Ayrıca Kaytazdere Mahalle Muhtarlığı ziyaret ederek vatandaşların ve mahalle muhtarının talepleri dinlenerek mahallenin sorunlarına yönelik bilgilendirme yapıldı.