Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Termal Belediyesi’ne iş makinası ve çöp kamyonu hibe edildi.
Termal Belediyesi teslim aldığı iki aracı hizmete aldı. Araçların teslim alınması nedeniyle kurban kesildi. Termal Belediye Başkanımız Sinan Acar, belediye meclis üyeleri ve AK Parti İlçe Başkanı Recep Bahar de araçların hizmete alınması nedeniyle düzenlenen törene katıldı. Başkan Acar, konuyla ilgili, “Belediyemize katılan araçlarımızın hayırlı işlere vesile olmasını diliyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a da desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.