Termal Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri ilçedeki market ve manavlarda denetim gerçekleştirdi.
Zabıta Amirliği ekipleri ilçedeki denetimlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Ekipler son olarak ilçede bulunan tüm market ve manavlara giderek denetim yaptı. Denetimlerde ürünlerin geliş ve satış fiyatları incelenirken halk sağlığını tehdit edici unsurlar da incelendi.
Zabıta Amirliği ekipleri ilçedeki denetimleri aralıksız sürdüreceklerini bildirdi.