TERMAL YOLUNDA ASFATLAMA ÇALIŞMASI SONA ERDİ
Yalova Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekiplerince Termal Yolu’nun Orman İşletme Müdürlüğü ile Fatih Caddesi arasında bulunan kesiminde asfaltlama çalışması tamamlandı.
Ekiplerin önce alt yapısını tamamladığı yolda, asfalt dökümü de yapılarak çalışma sona erdi ve yol trafiğe açıldı.
Termal yolundaki aftalt dökme çalışmasını Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Ak parti İl Başkanı Muğlim Bağatar ve MHP İl Başkanı Namık Öz birlikte inceledi.