Kadınlar Voleybol 2. Lig 2. Grup’taki ekibimiz Esenköyspor, ilk haftada karşılaşacağı Tepebaşı Gençlik maçı hazırlıklarına bugün başlayacak.
Geçen sezon Bölgesel Lig’de namağlup şampiyon olarak 2. Lig’e adını yazdıran Esenköyspor, 11 Ekim’de start alacak yeni sezon öncesi çalışmalarına Fikret Uzun yönetiminde devam ediyor. Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde mücadele edecek Esenköyspor, yeni sezonun startını 11 Ekim’de vermiş olacak. Geride bıraktığımız sezonda Bölgesel Lig’de namağlup şampiyon olan Yeşil-Beyazlılar, tarihinde ilk kez Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde boy gösterecek. Fikret Uzun antrenörlüğündeki Esenköyspor, 2020-2021 sezonunda başarılı olarak Yalova’yı en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor.
İlk maç, ilk heyecan..
Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Lig 2. Grup’ta 11 takım mücadele edecek. Yalova Esenköyspor’un yanı sıra grupta; Ayvalıkgücü Belediyesi, İnegöl Voleybol, Nilüfer Belediyesi, Nova Gençlik, Yeşil Bayramiç, Anadolu Üniversitesi, Sivrihisar, Tepebaşı Gençlik, Gölcük İhsaniye ve Kilimli Belediyesi gibi takımlar bulunuyor. Filedeki takımlarımızdan Esenköyspor, 2. Lig 2. Grup’taki ilk hafta maçında Eskişehir temsilcisi Tepebaşı Gençlik ile kozlarını paylaşacak. 11 Ekim Pazar günü Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda yapılacak müsabaka, saatler 16.00’yı gösterdiğinde start alacak.