Çınarcık Belediyesi’nin zabıta ekipleri ve temizlik hizmetleri çalışanları İlçe Devlet Hastanesi önüne gelerek sağlık çalışanlarının koronavirüsle mücadelesini alkışlayarak destekledi.
İlçe genelinde koronavirüsle mücadele kapsamında yürütülen dezenfekte çalışmalarında yer alan Temizlik İşleri Birimi ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri görevlerini yarıda bırakıp tüm sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı alkışladı. Çınarcık Devlet Hastanesi Acil Servisi önüne gelen temizlik işçileri ve zabıtalar sirenler çaldı ve sağlıkçıları alkışladı. Sağlık çalışanları da Acil Servis önüne çıkarak kendilerine tutulan alkışa eşlik etti.