Tavşanlı Belediyesi, beldedeki sokak hayvanları için yeni bir yuva inşaa etti. Yapım çalışmalarının tamamlandığı Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Belenme Alanı, koronavirüs salgını sonrası faaliyete açılacak.
Tavşanlı’da uzun süredir çalışmaları yapılan sokak hayvanları bakımevinin yapımı tamamlandı. Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Belenme Alanı, sahipsiz hayvanların yeni yaşam alanı olacak.
Modern bakımevi, koronavirüs salgını sonrası yapılacak resmi açılışla hizmete girecek.