Tavşanlı Belediyesi tarafından Kadınlar Günü nedeniyle kahvaltı organizasyonu düzenlendi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, nedeniyle Tavşanlı Kültür Merkezi’nde kadınlar için kahvaltı programı düzenlendi. Kuran tilaveti ile başlayan programda sonrasında ilahiler okundu. Programda konuşma yapan Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Kadınlar Günü’nü kutladı. Kaçar, kadınlarımız tüm zorluklara rağmen alın teri dökerek sadece annelik görevi değil, tüm alanlarda hizmet ettiğini söyledi.
Göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Kaçar, şöyle konuştu:
“Göreve geldiğimizde alt ve üstyapıların yanı sıra sosyal projelere de önem veriyoruz. Söz verdiğimiz gibi org ve kamera ücretleri harici düğün salonumuzu Tavşanlı halkına ücretsiz olarak verdik. 63 üniversite öğrencimize burs imkanı sağladık. Sübyan okulumuzun yapımını kısa sürede tamamladık. Şu anda 35 öğrencimiz eğitim görmekte. Okulla giden öğrencilerimizin servis ücretlerini biz karşıladık. Belediyesporumuzun kulüp lokalini açtık. Asfaltların yüzde 80’nini tamamladık. Yıllar önce durakları bi uygun şekilde yapıyoruz. 5 noktaya mini futbol ve basketbol sahalarımızı yapacağız. Üniversite binaları için çalışmalarımız devam ediyor.”