Taşköprü Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan asfalt programı kapsamında Kazım Karabekir Caddesi, Malazgirt Caddesi ve Çay dere caddesinde yollara asfalt serildi. Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan tarafından yapılan açıklamada; ” Beldemiz Kazım Karabekir Caddesi, Malazgirt Caddesi ve Çay dere caddesinde asfalt çalışmalarımızı tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Beldemizi modern bir şehir haline getirmek için tüm ekiplerimizle gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımıza hizmetin en iyisi ulaştırma gayreti içerisindeyiz. Beldemizi daha yaşanabilir hale getirmek ve halkımızın yaşamını kolaylaştırmak için, Belediyeciliğin her alanında çalışmalarımız devam ediyor. Yaptığımız çalışmalar belde halkımıza hayırlı olsun.” Dedi.
Arslan, asfaltlama çalışmalarının devam edeceğini, asfaltlanmayan yolların en yakın zamanda yapılacağını da belirti.