Yalova Oryantiring İl Temsilcisi Tarık Özmar, Bartın’da gerçekleştirilen 2. Kademe Oryantiring Yarışması’nda birinci olarak altın madalya kazandı.
Türkiye Oryantiring Federasyonu’nun 2019 yılı faaliyet programında yer alan 2. Kademe Oryantiring Yarışması, Bartın’ın Amasra ilçesinde düzenlendi. İlimizi temsilen bu müsabakalarda yer alan Oryantiring Yalova İl Temsilcisi Tarık Özmar, birinciliği elde etti ve altın madalyaya uzandı. Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon da Bartın’daki müsabakalarda ilimize madalya kazandıran Tarık Özmar’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.