Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan, Vali Muammer Erol’u ziyaret etti.
Tanaçan, Yalova Valisi Muammer Erol’u makamında ziyaret etti. Tanaçan ve Vali Erol, Ramazan ayında ve salgın sürecinde Yalova Ülkü Ocakları’nın il genelinde yaptığı yardımlar ve faaliyetler hakkında istişarelerde bulundu. Faaliyetlerinde hijyen ve sosyal mesafeye büyük önem verdiklerini, bu kapsamda da Yalova halkı için dur durak bilmeden faaliyetlerine devam edeceklerini söyleyen Tanaçan, ilgi ve alakalarından dolayı Vali Erol’a teşekkür etti.