Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK), ligin 13. haftasında sahasında oynayacağı TÜPRAŞ Batman Engelliler Spor Kulübü maçı için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
AKKİM’in sponsorluğunda Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun düzenlediği Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde ilk 3 mücadelesi veren YOSK, 13. haftada taraftarı önünde TÜPRAŞ Batman Engelliler Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek.
Aksaray’ı farklı geçti..
Geçen hafta evinde 68 Aksaray Belediyesi’ni 98-41 gibi farklı skorla geçeren ikinci devreye müthiş başlangıç yapan Yeşil-Kırmızılılar, Batman temsilcisini de yenip yoluna kayıpsız devam etmek istiyor. YOSK ile TÜPRAŞ Batman Engelliler Spor Kulübü arasında 25 Ocak Cumartesi günü Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 13.00’te başlayacak.
Averajla dördüncüyüz..
Bu müsabaka öncesinde temsilcimiz, 21 puan ve averajla dördüncü sırada bulunuyor. 17 puandaki TÜPRAŞ Batman Engelliler Spor Kulübü ise 7. sırada yer alıyor. Ligin ilk yarısında Batman’da oynanan maçı YOSK, 64-37 gibi farklı skorla galip noktalamıştı.
3 takım üst lige çıkacak..
İlk 3 takımın Süper Lig’e yükseleceği 1. Lig’de emin adımlarla ilerlemek isteyen Mural Saltan yönetimindeki Yeşil-Kırmızılı ekibimiz, Batman’ı 25 Ocak Cumartesi günü eli boş göndermeyi hedefliyor.