Çiftlikköy Belediyespor, ligin 21. haftasında evinde oynayacağı kader maçı olan Sakarya Voleybol müsabakası için hazırlıklarını sürdürüyor.
Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Lig 2. Grup’ta play-off mücadelesi veren Çiftlikköy Belediyespor, 21. haftada sezonun en önemli ve en kritik karşılaşmasına çıkıyor. Mihrican Deviren yönetiminde tarihinin en başarılı sezonunu geçiren Kırmızı-Siyahlılar, grupta namağlup zirvede bulunan ve play-off’u daha önce garantileyen Sakarya Voleybol’u devirip play-off biletini almak istiyor. Bu sezon ligin ikinci yarısında hiç yenilmeyen ve bütün rakiplerini mağlup ederek ikinci sırada kendine yer bulan Çiftlikköy Belediyespor’un play-off için elinde büyük avantaj var. Kırmızı-Siyahlılar, liderliğini daha önce garantileyen ve play-off’lara katılmaya hak kazanan Sakarya Voleybol’u yendiği takdirde 1. Lig’e yükselmek için play-off oynayacak. Çiftlikköy Belediyespor ile Sakarya Voleybol arasında 16 Şubat Pazar günü Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda oynanacak maç saat 14.00’te başlayacak. Zorlu kapışma öncesinde Çiftlikköy, 40 puanla ikinci sırada bulunuyor. 49 puandaki Sakarya temsilcisi ise liderlik koltuğunda oturuyor.