Çiftlikköy Belediyespor’da gözler, ligin 10. haftasında deplasmanda Sakarya Voleybol ile oynayacağı kritik maça çevrildi.
Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Lig 2. Grup’ta ilimizi temsil eden ve play-off mücadelesi veren Çiftlikköy Belediyespor, 10. haftada namağlup lider Sakarya Voleybol ile kozlarını paylaşacak. Geçtiğimiz haftayı dinlenerek geçiren Kırmızı-Siyahlılar, zorlu Sakarya deplasmanından iyi sonuçla Yalova’ya dönmek istiyor. Oynadığı 8 maçta 6 galibiyet ve 2 yenilgi alan ve 19 puanla üçüncü sırada bulunan Mihrican Deviren’in talebeleri, 8 Aralık Pazar günü saat 13.30’da Sakarya Voleybol’a konuk olacak. İki takım arasındaki müsabakaya Sakarya Atatürk Spor Salonu ev sahipliği yapacak. Bu karşılaşma öncesinde Sakarya Voleybol, 8’de 8 yaparak 22 puanla namağlup unvanını koruyarak grupta zirvede oturuyor.