Çiftlikköy Belediyespor, ligin 13. hafta mücadelesinde Bursa deplasmanına çıktı. Temsilcimiz, konuk olduğu Nova Gençlik’i zorlanmadan 3-0 ile geçip play-off yarışındaki iddiasını sürdürdü.
Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Lig 2. Grup’ta ilimizi temsil eden Çiftlikköy Belediyespor, 13. hafta maçları çerçevesinde Bursa deplasmanından zaferle döndü. Kırmızı-Siyahlı takımımız, Nova Gençlik engelini set vermeden 3-0’lık skorla geçmeyi bildi. Grupta play-off mücadelesi veren Çiftlikköy, bu galibiyetle ilk iki için büyük avantaj yakaladı.
Set dahi vermedik..
Bursa Cengiz Göllü Spor Salonu’nda oynanan mücadelede iyi oyun ortaya koyan Çiftlikköy Belediyespor, Nova Gençlik karşısında zorlanmadı. Müsabakaya iyi başlayan temsilcimiz, ilk seti 25-19 alarak 1-0 öne geçti. İkinci settte de 25-20’lık skor üstünlüğünü elinde tutan Kırmızı-Siyahlılar, durumu 2-0 yaparak rahatladı. Üçüncü ve son sette de rahat bir skor yakalayan temsilcimiz, 25-11’lik skorla mücadeleden 3-0 galip ayrıldı. Böylece Mihrican Deviren’in talebeleri, Bursa’dan iyi sonuçla Yalova’ya döndü.