Yalova’nın başarılı amatör kulüplerinden Sugören Gençlerbirliği bugünlerde önemli bir gururu yaşıyor. 7 yıl önce temelleri atılan kulübün kurucu üyelerinden Dr. Uğur İnan’ın Yalova Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atanması, camiada büyük mutluluk yaşanmasına sebep oldu.
2013 yılında temelleri atılan ve kurulduğu günden bu yana futbolun yanı sıra diğer spor branşlarında önemli başarılara imza atan Sugören ekibinin kurucuları arasında yer alan ve halen kulübün Genel Sekreterlik görevini yürüten Dr. Uğur İnan’ın Yalova Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atanması camiada büyük sevinç yaşattı. Sugören Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Vedat Kolpar ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atanan Dr. Uğur İnan’ı ziyaret ederek görevinde başarılar dilerken 77 numaralı forma hediye ettiler. İnan’a görevinde başarılar dileyen Başkan Kolpar, “Sugörenspor’umuzun gurur gününü yaşıyoruz. Kulübümüzün kurucularından genel sekreterimiz Dr. Uğur İnan Yalova Milli Eğitim Müdürü yardımcılığına atanması tüm köyümüzü ve yönetim kurulumuzu gururlandırdı. Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğumuz sayın müdürümüze bundan sonraki görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyoruz” şeklinde konuştu.