Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay mazbatasını alarak ikinci dönem görevine başladı.
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde ikinci kez Subaşı Belediye Başkanı olarak seçilen Turan Canbay mazbatasını aldı. Seçim kampanyası boyunca gönüllü çalışma ekibi ve vatandaşlarla birlikte Yalova Adalet Sarayı’na gelen Canbay mazbatasını aldıktan sonra görevine resmen başlamış oldu.
Başkan Canbay mazbatasını aldıktan sonra ise ilk sözleri şöyle oldu; “Subaşılı komşularımızın, halkımızın teveccühü ve güveni ile seçilmemizin ardından bugün Mazbata Törenimizi gerçekleştirerek, Yalova Yüksek Seçim Kurulu ofisinde Subaşı Belediye Başkanlığı mazbatamızı aldık. Yalova İl Genel Meclisi ve Subaşı Belediye Meclis Üyelerimizin de mazbatalarını aldığı törenimizde bizleri yalnız bırakmayan Yalova Milletvekilimiz Tahsin Becan, Yalova İl Başkanımız Erdem Doğancı, parti yönetici ve üyelerimize bizlere destek veren tüm yol arkadaşlarıma ve tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Mazbata törenimizden sonra Subaşı Belediye Başkanlığı görevimiz resmi olarak başladı. Subaşılı hemşehrime hizmet zamanı başladı. Subaşı siyasi tarihinde ikinci kez güvenle seçilmek bizlere onur ve gurur veriyor. Halkımızın güvenini boşa çıkarmayacak, ilk günden itibaren çok çalışacağız. Subaşı’mız için çok çalışacağız.
Hep birlikte yarınlara umutla bakma dileklerimizi paylaşıyorum. Teşekkürler Subaşı’m.”