Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Yalova Üniversitesi öğrencileriyle video konferans ile bir araya geldi.
Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulu Yerel Yönetim programı öğrencilerinin gerçekleştirdiği Çarşamba Sohbetleri – 20 programının konuğu Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer oldu.
“Salgın Döneminde Yerel Deneyimlerde , Çınarcık Belediyesi Örneği” teması ile gerçekleştirilen söyleşiye çok sayıda üniversite öğrencisinin yanı sıra Çınarcık Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Volkan Topçu , Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Salih Batal , Yerel Yönetim Başkanı Öğr. Gör. İzzet İsmail Dur ve Öğretim Görevlileri Talha Arvas ile Abdurrahman Turgut katıldı.
Samimi ve sıcak bir ortamda geçen video konferans görüşmesinde Soyer , akademisyenler ve üniversite öğrencilerinin sorularını yanıtladı.