Yalova’da, İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Başkanları toplandı
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Faruk Uysal’ın başkanlığında Müdürlük Toplantı Salonunda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ile İşbirliği toplantısı gerçekleştirildi.
Söz konusu toplantı kapsamında müdürlük Hizmetlerinden bahsedildi. Vakıflar ile işbirliği yapılması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü kuruluşlarından hizmet alan çocuk ve yaşlı Hizmetleri başta olmak üzere ilaç katkı payları veya tıbbi cihaz temini konularında SYDV’ler tarafından finansal desteğin sağlanabilmesi, evsiz olup yaşlı veya 60 yaş altı erkeklerin özellikle kış aylarında yaşadıkları problemlere ilişkin planlamaların yapılması, ayrıca 2019 Yılı değerlendirilmesi yapılarak 2020 Yılı çalışmaları konularda bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu.