Türkiye Basketbol Ligi’ndeki temsilcimiz Semt 77 Yalovaspor, sahasında Bandırma Kırmızı’yı 97-80’lik skorla yenerek rahat bir galibiyet aldı.
Semt 77 Yalovaspor ile Bandırma Kırmızı, 90. Yıl Spor Salonunda karşı karşıya geldi. Maça hızlı başlayan Semt 77 Yalovaspor, mücadelenin ilk dakikalarında 14-0’lık farklı skora ulaştı. Karşılaşmada ilk periyot Semt 77 Yalovaspor’un 31-16’lık üstünlüğüyle bitti. İkinci periyotta da etkili oyununu sürdüren Semt 77 Yalovaspor ilk devreyi 56-33’lık skor farkıyla bitirdi.
Mücadelenin 3. Periyotun da Semt 77 Yalovaspor 75-59’lük üstünlüğüyle geçti. Maçın son periyotunda oyun hakimiyetini sürdüren temsilcimiz karşılaşmadan 97-80’lik skorla galip ayrıldı.