SALMAN’DAN YENİ YIL MESAJI – Kent 77 TvKent 77 Tv
SALMAN’DAN YENİ YIL MESAJI
431
30 Aralık 2019 - 8:05

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Salman, yeni yılın başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya barışın, huzurun ve sevginin hakim olması temennisinde bulundu.

2019 yılının acısıyla tatlısıyla geride bırakıldığını ve 2020 yılıyla beraber yeni umutların açıldığını belirten Başkan Salman, şunları kaydetti:

“İyisiyle, kötüsüyle, acılarıyla, hüzünleriyle, sevinçleriyle, mutluluklarıyla 2019 yılını geride bırakıyoruz. 2020 yılına ise her yıl temenni ettiğimiz umutlar ve beklentilerle gireceğiz. Bu beklentiler bizleri geleceğe umutla bakmasını sağlayacaktır. 2019 yılı içerisinde halkımızın teveccühü ile yeniden bu göreve layık görüldük. Bizde kentimizde bu beklentileri karşılamak için her yıl üstüne katarak çalışmalarımızı ve projelerimizi sürdürüyoruz. 2020 yılı için planladığımız yeni yatırım projeleri ile sosyal projelerin kararlılıkla hayata geçirilmesi, daha iyi imkanların vatandaşlarımıza sunulması için azami gayret sarf edeceğiz. Altyapıdan çevreye, sosyal hizmetlerden kültür ve sanata kadar kentimize yakışır hizmetleri ve projelerimizi hayata geçireceğiz. Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hizmetlerimiz geçmiş yıllarda olduğu gibi vatandaş odaklı, temel hedeflerimiz açıklık, şeffaflık ve verimlilikle olacaktır. Tüm bu duygu düşüncelerle hep birlikte mutlu, huzurlu, çocuklarımızın geleceğini birlikte kurabildiğimiz, birbirimize sevgiyle baktığımız nice yıllar temenni ediyorum.”

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Oral: Kurtuluş Günü kutlu olsun
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
GÜREL, “GURURLA KUTLUYORUZ”
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
AKYOL: DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUMUZUN 103. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN   
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÇİFTLİKKÖY SAHİLİNDE YOSUN SEFERBERLİĞİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz