Safranspor, ligin 18. hafta mücadelesinde sahasında Taşköprüspor ile karşılaştı. Sarı-Siyahlılar, rakibini zorlanmadan 6-0 mağlup etti ve 3 puanı kaptı.
Yalova Süper Amatör Küme’nin 18. haftasında Safranspor ile Taşköprüspor, Amatör Saha 1’de kozlarını paylaştı. Baştan sona Sarı-Siyahlı takımın üstünlüğüyle geçilen müsabakayı Safranspor, zorlanmadan 6-0 kazandı. Maça hızlı giriş yapan Safran, henüz 11. dakikada Uğur Berk Fırat’ın golüyle 1-0 öne geçti. Erken bulduğu gol sonrasında rakip kalede etkisini arttıran Sarı-Siyahlılar, 24’te Muhammet Üstün ile 2-0’ı yakaladı. İlk yarı da bu skorla tamamlandı. İkinci devreye de iyi start veren Safranspor, 49’da Uğur Berk Fırat ile durumu 3-0 yaptı. 57’de Selim Çelik’in golüyle skoru 4-0’a getiren Sarı-Siyahlılarda 65’te bir kez daha sahne alan Muhammet Üstün’ün ardından son sözü 70’te Emre Özel söyledi ve Safranspor, Taşköprüspor karşısında 3 puanı 6-0’lık galibiyetle elde etti.
Saha: Amatör Saha 1
Hakemler: Kenan Kurşuner xxx, Mehmet Yıldız xxx, İrfan Demir xxx
Safranspor: Veysel Yavuz xxx, Recep Karaağaç xxx, Adem Şanlı xxx, Ali Özçelik xxx, Ozan Özyurt xxx, Enes Üçtepe xxx, Ertuğrul Üstün xxx, Mahmut Ağırkan xxx, Muharrem Can Keser xxx, Uğur Berk Fırat xxx(Dk.60 Emre Özel xxx), Semih Semiz xxx
Taşköprüspor: Eren Savaşır xx, Göksel Arslantaş xx, Ahmet Güneş xx, Ünal Kıral xx, Furkan Ertan xx, Emre Bulut xx, Okan Arslandağ xx, Göksel Kılıç xx, Özkan Beyazduman xx, İbrahim Çelik xx, Furkan Kusuk xx
Goller: Dk. 11 ve 49 Uğur Berk Fırat, Dk. 24 ve 65 Muhammet Üstün, Dk.57 Selim Çelik, Dk.70 Emre Özel(Safranspor).