Acarspor U-19 takımı, play-off grubu son maçında Coşkunspor’u 3-0’lık net skorla geçerek namağlup şampiyon oldu.
Yalova U-19 Ligi play-off final grubunun son haftasında Acarspor ile Coşkunspor, Amatör Saha 2’de kozlarını paylaştı. Mücadeleye etkili başlayan Sarı-Lacivertliler, 15. dakikada Yasin Ar’ın golüyle 1-0 öne geçti. İlk yarı da bu skorla sona erdi. İkinci devreye de iyi giriş yapan Sarı-Lacivertliler, 55’te Oğuz Akyıl’ın golüyle durumu 2-0 yaptı. Maçta son sözü 70’te yine Coşkun söyledi ve Acarspor, Coşkunspor karşısında sahadan 3-0 galip ayrıldı. Bu sonuçla Sarı-Lacivertliler, play-off final grubunu 6’da 6 yaparak namağlup şampiyon kapattı. Acarspor’a kupasını Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul ile TÜFAD İl Temsilcisi Mütahir Özliman takdim etti. Böylece Sarı-Lacivertliler, ilimizi Türkiye Şampiyonası’nda temsil etmeye hak kazandı.
Saha: Amatör Saha 2
Hakemler: Kader Karahasan xxx, Hakan Erol xxx, Ömer Yücesoy xxx
Acarspor: Ramazan Mert Yılmaz xxx, Eren Özdem xxx, Yasin Ar xxx, Hayrettin Batuhan Topçu xxx, Şerafettin Emre Görtay xxx, Abdullah Taha Demirel xxx, Faruk İlbars xxx, Efe İnce xxx, Ahmet Hasançebi xxx, Oğuz Akyıl xxx, Yiğit Taşöz xxx
Coşkunspor: Muhammet İzzet Ekici xx, Alper Altın xx, Fatih Aydemir xx, Yusuf Savaş xx, Emre Çakıcı xx, Mehmet Akif Kuzu xx, Yusuf Sayaç xx, Muhammed Tuğra Arslan xx, Muhammet Çağış xx, Emre Şahin xx, Ali Karahasan xx
Goller: Dk.15 Yasin Ar, Dk.55 ve 70 Oğuz Akyıl(Acarspor).