Yalovaspor’un da yer aldığı Ziraat Türkiye Kupası’nda ilk turun ardından ikinci tur eşleşmeleri ve programı açıklandı. Yeşil-Kırmızılı takımımız, 21 Ekim Çarşamba günü İstanbul’da Sultanbeyli Belediyespor ile karşılaşacak.
Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlediği Ziraat Türkiye Kupası’nda ikinci tur programı, federasyonun resmi internet adresinden açıklandı. İlk tur sonrasında ikinci tur eşleşmelerinin de belli olmasıyla kupadaki ikinci tur programı açıklığa kavuştu.
Yarın başlayacak..
Diğer yandan Ziraat Türkiye Kupası’nda ikinci tur müsabakaları yarın başlayacak. 20, 21 ve 22 Ekim tarihlerinde oynanacak ikinci tur maçlarını kazanacak ekipler, üçüncü tura adlarını yazdıracaklar. İkinci turun ilk maçında Belediye Kütahyaspor, yarın saat 14.00’te sahasında Darıca Gençlerbirliği’ni ağırlayacak. Bu müsabakanın ardından saat 17.00’de ise İçel İdmanyurduspor, evinde Payasspor ile kozlarını paylaşacak. Kupada günün kapanış müsabakasında; saat 20.00’de Bergama Belediyespor, Karşıyakaspor deplasmanına çıkacak.
Sultanbeyli-Yalovaspor maçı 21 Ekim Çarşamba..
Bu arada kupanın ilk turunda evinde Halide Edip Adıvarspor’u normal süresi ve uzatmaları 1-1 biten müsabakada penaltı atışları sonunda 6-4 mağlup ederek 10 yıl aranın ardından katıldığı kupada ikinci tura yükselen Yalovaspor, ikinci turda Sultanbeyli Belediyespor ile eşleşti. İki takım, 21 Ekim Çarşamba günü saat 13.30’da İstanbul Sultanbeyli Gölet Futbol Stadyumu’nda karşılaşacak. Bu maçı kazanacak takım, adını üçüncü tura yazdırmış olacak.