BAL 10. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yalovaspor’da futbolcular ve teknik heyeti Beşyüzevler maçı öncesinde kahvaltıda misafir etti.
Kahvaltıya Yalovaspor Başkanı Onay Tuna, Yalovaspor teknik heyeti ve futbolcular katıldılar. Köz Kebap Sahipleri Mehmet Sıddık Sarı, Ercan Sarı ve Salih Sarı; “BAL’da şampiyonluk kovalayan Yalovaspor’umuzu kahvaltıda misafir ederek Beşyüzevler maçı öncesi moral vermek istedik. İnşallah zorlu İstanbul deplasmanından takımımız galibiyetle ayrılıp Yalova’ya döner. Yalovaspor’umuz bu maçı kazandığı takdirde hafta içerisinde işletmemizde takımımız için etkinlik düzenleyip birlikte akşam yemeği yiyeceğiz. Köz Kebap ailesi olarak Yalovaspor’umuza Beşyüzevler karşısında başarılar dileriz” diye konuştular.